Olejek eteryczny o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych do zapachowych maszyn zapachowych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: Soyha
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: c5462
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 2500 zestawów miesięcznie

Olejek eteryczny o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych do zapachowych maszyn zapachowych

Aplikacja olejku eterycznego

1. Odstraszacz błędów
Zapach olejku lawendowego jest silny dla wielu rodzajów robaków, takich jak komary, muszki i ćmy. Nałóż odrobinę olejku lawendowego na odsłoniętą skórę na zewnątrz, aby zapobiec podrażnieniom. Ponadto, jeśli zdarzy się, że zostaniesz ugryziony przez jeden z tych błędów, olejek lawendowy ma właściwości przeciwzapalne, które zmniejszą podrażnienie i ból związany z ukąszeniami owadów.

2. Indukuje sen
Olejek lawendowy wywołuje sen, dzięki czemu jest powszechną rekomendacją dla alternatywnego leczenia bezsenności. Częste badania nad starszymi pacjentami wykazały wzrost regularności snu, gdy normalne leki nasenne zostały zastąpione olejem eterycznym z lawendy nałożonym na poduszki. Ma relaksujący wpływ na ludzi, że często może zastąpić współczesną medycynę na problemy ze snem.

3. Utrzymuje zdrowy układ nerwowy
Olejek lawendowy ma uspokajający zapach, dzięki czemu jest doskonałym tonikiem dla nerwów i problemów lękowych. Dlatego może być również pomocny w leczeniu migreny, bólów głowy, depresji, napięcia nerwowego i stresu emocjonalnego. Orzeźwiający aromat usuwa wyczerpanie nerwowe i niepokój, jednocześnie zwiększając aktywność umysłową. Ma dobrze zbadany wpływ na autonomiczny układ nerwowy, dlatego często stosuje się go w leczeniu bezsenności, a także jako sposób regulacji zmienności rytmu serca. Jedno z badań wykazało, że osoby przeprowadzające testy wykazały znaczny spadek stresu psychicznego i lęku, a także zwiększoną funkcję poznawczą, gdy wdychały olej lawendowy i olej rozmarynowy przed przystąpieniem do testu.

Szczegóły dotyczące olejków eterycznych

Zapach: świeże owocowe nuty kwiatowe
Nuty głowy: drzewo agarowe
Nuty ciała: kardamon, pieprz
Nuty bazy: wetyweria, bursztyn

Szczegóły kontaktu
soyha

WhatsApp : +8615920409068